cutiutza-forum

• inapoi la site

•  
    AcasaAcasa    InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Cine ce Hobby are ( daca aveti ) ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
    AutorMesaj
    dea
    Senior
    Senior

feminin Numarul mesajelor : 100
    Varsta : 32
    Localizare : sannicolau mare
    Data de inscriere : 20/06/2008

MesajSubiect: Re: Cine ce Hobby are ( daca aveti ) ?   Vin Iun 27, 2008 8:16 pm

Very Happy cred k ai dreptate
    Sus In jos
    Vezi profilul utilizatorului
    Vest1992
    Senior
    Senior

masculin Numarul mesajelor : 114
    Varsta : 25
    Localizare : Don`t know yet !!!
    Data de inscriere : 21/06/2008

MesajSubiect: Re: Cine ce Hobby are ( daca aveti ) ?   Dum Iun 29, 2008 8:56 am

EU la hobby pun in fata tot calculatorul...am invatat sa umblu pe el la varsta de 7 ani..si la 8 ani am stricat primul calculator Razz am invatat sa instalez diferite chestii pe calculator...sa reinstalez totul pe un calculator...pana la urma dupa ce am reinstalaz Xp-ul de vreo xxxx ori a ajuns sa-l stiu pe de rost...stateam la un moment dat in laboratorul de Informatica de la Liceu si Dana incerca sa instaleze Windowsul si ii era lene sa se duca sa-l caute de pe alt comp Smile (Serios) si m-a lasat pe mn sa il scriu:P...dar na asta nu conteaza tot un PC-addicted (but not too bad) imi place sa ma joc...si chiar si eu am inceput in ultimul timp ca si Barny sa fac forumuri pentru clanuri de Warcraft si Counterstrike...(la CS am incercat sa fac un server...am reusit si dupa aceea m-am plictisit....cam atata Razz
    Sus In jos
    Adi
    Junior
    Junior

masculin Numarul mesajelor : 60
    Varsta : 28
    Localizare : Romania

MesajSubiect: Re: Cine ce Hobby are ( daca aveti ) ?   Dum Iun 29, 2008 12:54 pm

my hobby..........Muzica
    Ascult muzica din mai multe genuri, respectiv rock, funk, jazz, blues, clasica si nu in ultimul rand opera. In domeniul cantatului, instrumentul preferat e chitara bass, la care pana acum autodidact sunt de 2 ani.....incerc sa descopar zilnic tehnici si inovatii in domeniu, sa invat teorie si sa imi dezvolt imaginatia.. Sunt pregatit sa sacrific timp si sa depun eforturi sa ajung undeva sus pe scala muzicienilor Very Happy .As prefera o cariera de jazz-ist, chiar daca nu ar fi o sursa de trai, ar fi pentru mine o mare realizare pe plan spiritual. Privesc muzica la fel ca pe o comunicare, iar in loc de vocabularul de cuvinte, folosim note muzicale, asa ca, cu cat mai multa teorie sti, cu atat ai un vocabular mai frumos si te poti exprima mai bine improvizand pe instrument, singur sau acompaniat.
    Sus In jos
    Vezi profilul utilizatorului http://www.myband.ro/apocalips
    Cutiutza
    Admin

feminin Numarul mesajelor : 144
    Varsta : 33
    Localizare : Sannicolau-Mare
    Data de inscriere : 19/06/2008

MesajSubiect: Re: Cine ce Hobby are ( daca aveti ) ?   Dum Iun 29, 2008 7:27 pm

Mai am un hobby. Bijuteriile unicat facute de mine Very Happy o sa postez si cateva poze in curand

fl.barrett
    De gasca
    De gasca

masculin Numarul mesajelor : 282
    Localizare : Europa

MesajSubiect: Re: Cine ce Hobby are ( daca aveti ) ?   Dum Iun 29, 2008 7:33 pm

Asa, asa Razz De abia astept sa vad ce lucruri faci. Mie imi placea sa construiesc machete am si castigat ceva concursuri de machete prin generala Razz Inainte de web design eram maniac de arhitectura ( ceea ce sunt si acuma, dar na... mi-am ales o alta cale ), imi place in special arhitectura olandeza, casele alea cu caramida aia iesita Razz si felul in care sunt organizate orasele din Olanda, curatzenia, oamenii, tot, dar in special arhitectura olandeza Razz
    Sus In jos
    Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cine ce Hobby are ( daca aveti ) ?   

Sus In jos

Cine ce Hobby are ( daca aveti ) ?
    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
     Subiecte similare
    -
    » Când ieșiți în oraș, cine ai vrea să plătească?
    » Eu cu cine ma potrivesc?
    » Cine stie? Modele tricotate II
    » Stafeta Tomnarellelor- Daca as fi...-
    » Spune-mi pe cine iubesti ca sa-ti spun cine esti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    cutiutza-forum :: Discutii Diverse-
    Mergi direct la: